Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Wyjazd integracyjny uczniów klas ósmych na Polanę Urszulewską

Wyjazd integracyjny uczniów klas ósmych na Polanę Urszulewską

 

Uczniowie klas ósmych uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Urszulewa na Polanę Urszulewską. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, rozmów i dobrej zabawy w gronie koleżanek i kolegów.

Podczas spotkania odbyło się ognisko, przy którym wszyscy mogli miło spędzić czas. Na uczestników czekał również słodki poczęstunek, napoje oraz lody, które sprawiły wszystkim wiele radości.

Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców uczniów, którzy ufundowali cały poczęstunek i zadbali o przygotowanie tego wyjątkowego spotkania. Dzięki ich zaangażowaniu wyjazd przebiegł w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

To był dzień pełen uśmiechu, integracji i wspólnych wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci naszych ósmoklasistów.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 09:55:10
Data edycji: 2026-06-23 09:58:57
Ilość wyświetleń: 43

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej