Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 przez uczniów klas I-VII

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 przez uczniów klas I-VII

W dniu zakończenia roku szkolnego 2025/2026 odbyła się uroczysta akademia, podczas której podsumowaliśmy miesiące wspólnej nauki, pracy i osiągnięć.

Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podziękowań i gratulacji. Pan Dyrektor Kazimierz Winnicki skierował do uczniów, nauczycieli oraz rodziców słowa uznania za całoroczny wysiłek, zaangażowanie i współpracę. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz dyplomy za wysokie wyniki w nauce, sukcesy w konkursach i działalność na rzecz szkoły.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wspólnie spędzony rok, pełen wyzwań, nowych doświadczeń i pięknych chwil. Wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych i radosnych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 12:49:44
Data edycji: 2026-06-27 07:50:46
Ilość wyświetleń: 96

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej