
Z inicjatywy wychowawczyń, pani Anity Okońskiej i pani Anny Witkowskiej uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w pikniku klasowym, który odbył się 25 czerwca 2026 roku w IZBIE Kuchni Domowej w Skrwilnie. Piękna pogoda sprzyjała wspólnemu odpoczynkowi i integracji na świeżym powietrzu.
Dzieci spędzały czas na kocach, rozmawiając i bawiąc się z koleżankami oraz kolegami. Nie zabrakło również aktywności sportowych. Uczniowie grali w badmintona i piłkę, chętnie skakali na skakankach. W przerwie między zabawami z apetytem jedli lody, frytki i nuggetsy.
Piknik był doskonałą okazją do spędzenia czasu w miłej i radosnej atmosferze oraz integracji dzieci. Wszyscy uczestnicy wrócili do domu z uśmiechami na twarzach i pięknymi wspomnieniami.




87-510 Skrwilno
ul. Bieżuńska 16