Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Konkurs Informatyczny

W marcu w naszej szkole odbył się konkurs informatyczny pod hasłem „Cyberbezpieczeństwo”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień informatycznych, stymulowanie aktywności poznawczej młodzieży informatycznie uzdolnionej, rozwijanie twórczego myślenia uczniów i stosowania wiedzy w praktycznym działaniu oraz poszerzenie wiedzy uczniów na temat bezpieczeństwa w internecie.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VIII. Uczniowie mieli do wyboru wykonanie projektu witryny internetowej, plakatu lub infografiki na temat bezpiecznego korzystania oraz zagrożeń z którymi można się spotkać w internecie.

Prace oceniło jury w składzie: dyrektor pan Kazimierz Winnicki, pani Katarzyna Sęczyk-Milewska, pan Andrzej Kosiński, a ocenie podlegały pomysłowość, estetyka, zastosowane technologie informatyczne. Wyniki prezentują się następująco:

kategoria strona internetowa:

I miejsce Dominik Potęga,

II miejsce Jakub Łasiński,

III miejsce Szymon Szczesiak.

kategoria plakat:

I miejsce Antoni Graczykowski,

II miejsce Michał Dębiński,

III miejsce Hubert Hejka.

kategoria prezentacja multimedialna:

I miejsce Marcelina Mulcon,

II miejsce Lena Krajewska,

III miejsce Zuzanna Słoboda.

Uczniowie otrzymali dyplomy, ocenę celującą z informatyki, a autorzy najlepszych prac nagrody rzeczowe.

Konkurs zorganizował nauczyciel informatyki Andrzej Kosiński.

 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 09:56:00
Data edycji: 2026-06-25 11:29:39
Ilość wyświetleń: 62

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej