Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne

Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne

19 czerwca 2026 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Skrwilnie uczestniczyli w Gminnych Igrzyskach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców klas IV–VIII, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Ziemi Dobrzyńskiej w Okalewie. W zawodach wzięli udział reprezentanci szkół z terenu Gminy Skrwilno, rywalizując w konkurencjach biegowych, skokowych oraz rzutowych.

Sportowcy z naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając liczne medale oraz wysokie miejsca w klasyfikacjach indywidualnych. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Klasy IV-VI

Bartnicka Oliwia- I miejsce w skoku w dal

Milewski Kacper- I miejsce w biegu na 600m

Watkowski Franciszek- I miejsce w rzucie piłeczką palantową

Gawłowski Fabian- I miejsce w rzucie piłką lekarską

Kluskiewicz Konrad- I miejsce w skoku w dal

Ostrowska Lena – II miejsce w biegu na 60m

Tyburski Bartosz- II miejsce w biegu na 60m

Pawłowski Julian- II miejsce w biegu na 300m

Kuchnicki Jakub- II miejsce w biegu na 600m

Lewandowski Oskar- II miejsce w rzucie piłką lekarską

Bagińska Julia- III miejsce w biegu na 60m

Komorowska Magdalena- III miejsce w biegu na 600m

Andrzejczak Amelia- III miejsce w rzucie piłeczką palantową

Nowicka Kamila- III miejsce w rzucie piłką lekarską

Meler Franciszek- III miejsce w biegu na 300m

Rzucidło Ksawery- III miejsce w skoku w dal

Wiśniewski Piotr- IV miejsce w rzucie piłeczką palantową

Krajewska Lena- IV miejsce w biegu na 300m

Kowalska Laura- IV miejsce w biegu na 600m

Bojanowska Blanka- IV miejsce w rzucie piłeczką palantową

Mulcon Marcelina- IV miejsce w skoku w dal

Murawska Jowita- V miejsce w rzucie piłką lekarską

Klasy VII-VIII

Nowowiejska Paulina- I miejsce w biegu na 100m

Kalinowska Julia- I miejsce w biegu na 300m

Kamińska Julia- I miejsce w biegu na 800m

Kluskiewicz Ksawery- I miejsce w skoku w dal

Ornowska Oliwia- II miejsce w pchnięciu kulą

Klicka Gabriela- II miejsce w biegu na 800m

Kęsicka Julia – III miejsce w skoku w dal

Szczesiak Szymon- III miejsce w rzucie piłką lekarską

Olszewska Zofia- IV miejsce w rzucie piłką lekarską

Kamińska Maja- IV miejsce w biegu na 100m

Ostrowska Julia- IV miejsce w biegu na 300m

Baciński Aleksander- V miejsce w pchnięciu kulą

Komorowski Adam- VI miejsce w pchnięciu kulą

 

Sztafety dziewcząt i chłopców zajęły I miejsca w swoich kategoriach.

 

Opiekunami zawodników byli: p. Tomasz Graczyk, p. Tomasz Kowalczyk, p. Katarzyna Sęczyk-Milewska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników, ducha walki oraz godnego reprezentowania naszej szkoły. Życzymy dalszego rozwijania sportowych pasji, wytrwałości w treningach i kolejnych sukcesów podczas przyszłych zawodów.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-23 09:32:16
Data edycji: 2026-06-23 09:53:39
Ilość wyświetleń: 44

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej